Şarj / Usb / Kablo

Şarj / Usb / Kablo

Akü Takviye Kablosu 600 Amper Kalın Kablo ÇANTALI A + Kalite

26,00TL

Akü Takviye Kablosu 600 Amper Kalın Kablo 2,3 metre kablo uzunluğu ile  kullanışlı bir tasarıma ve 600 Ampere kadar takviye edebilme özelliğine sahiptir. Üretiminde %100 bakır iletkenler kullanılmıştır. Kullanım sırasında ellerimizle maşaların ..

Akü Takviye Kablosu 900 Amper Kalın Kablo ÇANTALI A + Kalite

31,50TL

Akü Takviye Kablosu 900 Amper Kalın Kablo 2,3 metre kablo uzunluğu ile  kullanışlı bir tasarıma ve 900 Ampere kadar takviye edebilme özelliğine sahiptir. Üretiminde %100 bakır iletkenler kullanılmıştır. Kullanım sırasında ellerimizle maşaların ..

3 Çıkışlı 12/24 Volt Oto Çakmaklık Çoklayıcı + 1 USB Çıkışlı

11,00TL

USB li 3 lü Çakmaklık Çoklayıcı Aracınızda zaman zaman tek çakmak girişiniz yetersiz kalır ve 2 hatta 3 çakmak girişine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ürün 1 çakmak çıkışından 3 tane çakmak çıkışı vermektedir. Uzatma kablolu çakmak aparatı ürüne dahildi..

3 Uçlu USB Şarj Kablosu ve Araç İçi Çakmaklık Şarj Cihazı

28,00TL

3 Uçlu USB Şarj Kablosu ve Araç İçi Çakmaklık Şarj Cihazı Yanınızda sürekli iki ya da üç kablo taşımak, sürekli çevrenizdekilere kablo sormak zorunda kalmayacağınız, USB Type-C, Lightning ve MicroUSB desteği veren 3’ü 1 arada çoklu USB kablo ile kab..

3.5 mm L Tipi Spralli Audio Aux Kablo

8,00TL

3.5 mm L Tipi Spralli Audio Aux Kablo Standart jack girişli olan tüm cihazlarla uyumludur.3,5 mm ultra ince bir üründür.Aux çıkışı olan her yerde kullanabilirsiniz.Cihazlarınızdaki müzikleri aracınızında dinleyenilirsiniz.Spiralli L tipi Aux Ses Kab..

Araç İçi Cep Telefonu Şarj Aleti 3.1 Amper 2 USB Çakmaklık Şarjı

7,50TL

Araç İçi Cep Telefonu Şarj Aleti 3.1 Amper 2 USB Çakmaklık Şarjı Aracınızda telefonlarınızı şarj etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz iki usb çıkışlı harika bir ürün. Bu ürün çakmak girişine takılarak usb şarj çıkışı sağlar.  Ürün Özellikle..

Araç İçi Şarj Cihazı USB Şarj Kablolu Çakmaklık Android ve iPhone

17,50TL

Araç İçi Şarj Cihazı USB Şarj Kablolu Çakmaklık Android ve iPhone Aracınızda android ve iPhone telefonlarınızı şarj etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ikisi bir arada mükemmel bir ürün. Bu ürün çakmak girişine takılarak hem usb çıkışı hem de sabit k..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)